EN
HAKKIMIZDA
Profil

Csm Metalurji İmalat Sanayi Ve Mühendislik Limited Şirketi

CSM METALURJI demir çelik endüstrisinde proses ve imalat mühendisliği konularında 30 yılı aşan bir tecrübenin ürünü olarak 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

CSM METALURJI Çelik tel ve mamullerini üretmek isteyen müşterileri için yüksek verimlilikte çalışan tesislerin projelendirilmesi, makinaların imalatı, montaj ve devreye almadan ürünlerin pazarlanmasına kadar gerçekleşecek tüm aşamalarda hizmet vermek vermektedir.

Bu anlamda CSM METALURJI sadece bir makine imalatçısı olmayıp geniş proses tecrübesi ile çelik tel sektörü için en uygun makineleri ve proses ekipmanlarını özgün bir şekilde tasarlayıp üretmektedir.

Tel çekme, galvanizleme, patentleme ve fosfat kaplama prosesleri CSM METALURJI’ nin en iddialı olduğu alanlardır.

Diğer taraftan devreye alma sonrasında müşterilerine ideal çalışma şartlarını yakalaması konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Güvenilirlik, dürüstlük, istikrar ve samimiyet CSM METALURJI tüm paydaşlarına karşı vazgeçilmez değerleridir. Bu amaçla ekipman ve proses tasarımında aşağıdaki hususlara önem verilmektedir.

  • -Yatırım maliyetinde optimizasyon,
  • -Dünya standartlarında ürün kalitesi,
  • -Düşük işletme maliyeti,
  • -Yüksek enerji verimliliği

CSM METALURJI Bu işlevlerin yerine getirilmesinde "daima daha iyiye” anlayışını kendisine ilke edinmiştir. Ayrıca ürün tasarımında araştırma ve geliştirme ile inovasyon çalışmaları CSM METALURJI için vazgeçilmez faaliyetlerdir.